Kontrtenors Sergejs Jēgers

Biogrāfija

Kalendārs

Repertuārs

Diskogrāfija

Labdarības fonds

Audio

Galerija

Aktualitātes

Kontakti

 

Sergejs Jēgers un "Sinfonietta Rīga"

Ar sešiem koncertiem laikā no februāra līdz aprīlim Sinfonietta Rīga un Sergejs Jēgers diriģenta Normunda Šnē vadībā priecēs klausītājus ārpus Rīgas – Mazsalacā, Siguldā,Valmierā, Ventspilī, Kuldīgā un Jelgavā.

19. februārī, plkst. 19:00 Mazsalacas kultūras centrā

20.februārī, plkst. 18:00 Sigudas koncertzālē "Baltais flīģelis"

21. februārī, plkst. 17:00 Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā

9. aprīlī, plkst. 18:00 Ventspils kultūras centrā

10. aprīlī, plkst 17:00 Kuldīgas kultūras centrā

11. aprīlī, plkst 17:00 Jelgavas kultūras namā

Sergejs Jēgers par izvēlēto programmu Latvijas koncerttūrei:

“Vivaldi mūzika  nu jau, šķiet, likumsakarīgi  veido manas radošās biogrāfijas caurviju motīvu. Kā vērotājs es par to esmu lepns, kā procesa dalībniekam man  tā ir meistarības kalve un ļoti augsta latiņa, uz kuru tiekties. Brīnišķīgi mākslinieki mani allaž saved kopā ar Vivaldi – Blumberga Venēcijas grāmata, mans skolotājs un guru Andreass Šolls, Inese Galante un nu arī manis ļoti augsti vērtētie Sinfonietta un Normunds Šnē. Esmu patlaban grūtā, bet dziļi iedvesmojošā darba procesā!”    

Normunds Šnē par sadarbību ar Sergeju:

“Man ir bijusi iespēja ierakstīt Sergeja balsi, strādājot pie diskiem “Duende” un “Dziesmiņā remdējos”. Tagad mēs tiekamies uz skatuves ar ārkārtīgi interesantu un profesionālu rūdījumu paģērošu programmu.Sergeja balss ir neparasta un unikāla, viņa talants – ceļā uz augstām virsotnēm. Viens no mūziķiem, kurš gatavs noslīpēt katru noti līdz nepieciešamajai vērtībai.”

© Sergejs Jēgers, 2007 / izstrāde DEEM SIA / dizains Mūsu darbnīca IK