Kontrtenors Sergejs Jēgers

Biogrāfija

Kalendārs

Repertuārs

Diskogrāfija

Labdarības fonds

Audio

Galerija

Aktualitātes

Kontakti

 

Sergejs Jēgers sniegs solokoncertu D. Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskajā filharmonijā

 

 

27. februārī kontrtenors Sergejs Jēgers sniegs savu pirmo solokoncertu Krievijā, kas notiks D. Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskās filharmonijas Mazajā zālē.

Savam divdaļīgajam solokoncertam S. Jēgers izvēlējies daudzveidīgu un stilistiski krāsainu programmu – tajā skanēs Hendeļa, Gluka, Kačīni, Lotti, Džordāni, Bellīni ārijas, Maskanji un Kačīni Ave Maria, Bernstaina un Rahmaņinova mūzika, kā arī virkne populāru itāļu vokālās mūzikas paraugu.

Koncertā S. Jēgers muzicēs kopā ar Sanktpēterburgas pianisti, starptautisko konkursu laureāti Mariju Černovu. Koncertā piedalīsies arī arfiste, starptautisko konkursu laureāte Sofija Kiprskaja.

Iespēja sniegt solokoncertu Sanktpēterburgas filharmonijā S. Jēgeram tika piedāvāta pagājušā gada septembrī pēc veiksmīga starta Starptautiskajā Lučano Pavaroti tenoru konkursā, ko rīkoja Jeļenas Obrazcovas Kultūras fonds.

Līdzās tam S. Jēgeram plānots arī koncerts Dānijas Kultūras institūtā, kura direktore ir Rike Helmsa.

Mākslinieka solokoncerts Sanktpēterburgas filharmonijā notiek ciešā sadarbībā ar Latvijas Republikas Ģenerālkonsulātu Sanktpēterburgā un Ģenerālkonsuli Ivetu Sers.

 

© Sergejs Jēgers, 2007 / izstrāde DEEM SIA / dizains Mūsu darbnīca IK